.

.

G128 – Ирска (Ирски) Знаме | 3x5 нозе | Печатени – Живописни Бои, Месинг Grommets, Квалитет Полиестер, Ирска

G128 – Ирска (Ирски) Знаме | 3x5 нозе | Печатени – Живописни Бои, Месинг Grommets, Квалитет Полиестер, Ирска

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Двоен-Игла Lockstitch рабови со 4 редови на шевови на мува крајот да се намали протриване.Тешки Полиестер Платно Тар со Две Висок Квалитет Солидна Месинг Grommets.Се одржи Надвор и да Изгледаат Одлично во Внатрешноста.Знамињата се Боја-Sublimated за Јасно Живи Светли Бои - Голема Стандардна Големина 3ft од 5ft Знаме 3x 5 FT, Трајни Знамето На Отворено и во затворен простор.Сето она што ние го наследат, на дожд, на небото, на говор, и секој кој работи на англиски јазик во Ирска знае дека има мртвите дух на Повеќе во јазикот што го користите и да го слушате и дека тие работи ќе се одрази на нашите Ирски идентитет *Џон Mc Gahern*.Љубовта никогаш не е поразен, и би можел да го додадете, историја на Ирска докажува тоа *Папата Јован Павле II*.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата