.

.

Aviditi Лента Логика 4 x 6, Кревка _ Стакло _ Справи Со Нега Флуоресцентно Црвено Предупредување Налепница, За Превозот, Ракување, Пакување, и да се Пресели (1 Ролна од 500 Ет?

Aviditi Лента Логика 4 x 6, Кревка _ Стакло _ Справи Со Нега Флуоресцентно Црвено Предупредување Налепница,

DEN 2152.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај. 4 x 6" - "Кревка - Стакло - се Справи Со Care" (Флуоресцентно Црвено) Етикети.Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.Храбар labels екранот предавање инструкции или важни информации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата