.

.

МЕКАТА HOMME ÉDITION BLANCHE По Бричење Лосион

МЕКАТА HOMME ÉDITION BLANCHE По Бричење Лосион

DEN 240.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа унисекс мирис е создадена од Нас модни дизајнери Елизабет и Џејмс Ака Марија Кејт и Ashley Olsen заедно со мироварец Пјер Negrin.Тоа беше ослободен во 2014 година наменети и за мажите и жените да носат.Зачинета woodsy мирис со powdery страна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата