.

.

AMBF WE5S7TX8D-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот ?

AMBF WE5S7TX8D-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен

DEN 4860.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата