.

.

Whitewed Латинска Ballroom Танцува Пракса Перформанси Облека Здолниште Мулти-Слој На Работ

Whitewed Латинска Ballroom Танцува Пракса Перформанси Облека Здолниште Мулти-Слој На Работ

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се повлече На затворање.Мека водат ткаенина, што го прави идеален за танц пракса перформанси.Четири слоеви на раб што ќе додадете непобитен драма на секое пресврт и да се сврти.Смел страна сплит ви даде секси изглед.Еластична корселе.За латинска Ballroom Танцува Пракса Перформанси : Ча-Ча, Фокстрот, Издржи, Lindy Хоп, Mambo, Пасо doble, Quickstep, Румба, Самба,Танго, Viennese Валцер, Валцер, Салса, Бачата, Merengue, Reggaeton, Kizomba, Zouk, Аргентинскиот танго.Падне во љубов со овој целосно реси здолниште дека карактеристики мали подели на страна и нуди доволно простор за движење додека ги покажувате вашите заводлива нозе.Вие сте сигурни да се чувствуваат посигурни кога танцување во оваа бројка-ласкави здолниште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата