.

.

SheIn Жените Секојдневен Флорални Везени Bodycon Кратко Мини Здолниште

SheIn Жените Секојдневен Флорални Везени Bodycon Кратко Мини Здолниште

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

95% Полиестер, 5% Spandex.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex.Средината на половината, над коленото должина, везени, кратко здолниште.Материјал е мек и удобен, има некои се водат.Погоден за датум, работа, забава, клуб, одмор, на плажа или само повик носат.Ве молиме погледнете го ставка опис подолу за големината детали. 0 XL(инчи) : Хип Големина : 40 ; Половината Големина : 31.5 ; Должина : 19.4. 1 XL(инчи) : Хип Големина : 42.3 ; Половината Големина : 33.9 ; Должина : 19.7. 2 XL(инчи) : Хип Големина : 44.7 ; Половината Големина : 36.2 ; Должина : 20. 3 XL(инчи) : Хип Големина : 47 ; Половината Големина : 38.6 ; Должина : 20.2. 4 XL(инчи) : Хип Големина : 49.4 ; Половината Големина : 40.9 ; Должина : 20.5.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата