.

.

Око Завртка, Отворени Очи Кука 73mm Мини M6 за Дрво за Внатрешна Употреба на Отворено

Око Завртка, Отворени Очи Кука 73mm Мини M6 за Дрво за Внатрешна Употреба на Отворено

DEN 1108.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полиран без burrs, тежок, без губење на заобленоста, поседуваат одлични перформанси и прекрасен изглед.Производот е направен со точни притисок на маслото, донесе стабилна структура, може да се користат со доверба.Завртка око гром куки се користи за да се поправи суспендирани објекти и да се користат во секојдневниот живот и на индустриското производство.Одлична 304 нерѓосувачки челик материјал за да се спречи рѓа и оксидација, поседуваат сигурен квалитет.Строга квалитетот на одобрување, трајни, не е лесно да се оштети, и имаат долг животен век.Функција : 1. Производот е направен со точни притисок на маслото, донесе стабилна структура, можете да го користите со confidence2. Полиран без burrs, тежок, без губење на заобленоста, поседуваат одлични перформанси и убава appearance3. Строга квалитетот на одобрување, трајни, не е лесно да се оштети, и имаат долг животен life4. Одлична 304 нерѓосувачки челик материјал за да се спречи рѓа и оксидација, поседуваат сигурен quality5. Завртка око гром куки се користи за да се поправи суспендирани објекти и да се користат во секојдневниот живот и индустриски production Specification : Предмет Тип : Око Screw Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Specification : M6x73mm Purpose : Fix виси објекти Пакет Листата : 10 x Око Завртка.

Кон својствата

Item Type:
Eye Screw
Material:
304 stainless steel
Specification:
M6x73mm
Purpose:
Fix hanging objects
Package List:
10 x Eye Screw :
Најдобри предлози во категоријата