.

.

Isabelvictoria Tripod Универзална Преносни Дигитални Видео Камера Камера Tripod Стојат Лесен Алуминиум

Isabelvictoria Tripod Универзална Преносни Дигитални Видео Камера Камера Tripod Стојат Лесен Алуминиум

DEN 330.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен алуминиум 3-дел нога и ABS делови, преносни и издржливи.Брзо ослободување плоча со стандардни 1/4 инчи монтажа завртка за да се поврзете камера или видео камера. 3-начин 360 степени вртливата пан главата.Не се лизга гумени нозе зафат.Зголемување на стабилноста на камерата кога сте преземање на фотографијата.Опис : Компатибилен со universal дигитална камера и видео камера.Спецификации : Главен Материјал : Aluminum Color : Silver Size : 237*237*360-600mm Package се вклучени : 1 x Преносни Дигитална Камера Tripod Застане.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата