.

.

Тешко Пластична Картичка Ракави Колектор Трговски Картичка Ракави Јасни Заштитни Ракави Држачот за Бејзбол Картичка Заштитна за Држачот за Тргување Картички,Спо?

Тешко Пластична Картичка Ракави Колектор Трговски Картичка Ракави Јасни Заштитни Ракави Држачот за Бејзбол

DEN 206.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот вклучува : пакетот содржи 25 брои транспарентен карта сопствениците (не се вклучени било која картичка), големината на секоја игра картички ракавот е прибл. 3 x 4 инчи, јасно редовни игра картичка ракав за сите стандардна големина тргување картички.Јасно крути пластични : оваа картичка ракави беше направен од страна на квалитетот на крути пластични материјали, и во голема мера го спречува тоа од оштетување и виткање, минимизирање на учениците и физичка штета на картички, не иритирачки мирис, нетоксичен и безбеден, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Преносни големина : патување големина дизајн чува вашите картички уредни и чисти, нема да додадете дополнителни оптоварување на вашиот џеб, погоден за оние народи кои треба да ги задржат своите спортски карти, игри картички, бизнис картички видливи заштитени.Собирање и заштита : оваа картичка ракав може да се соберат и да ги заштити сите тргување картички против прашина, влага, маснотии, валкано и течности, да ги задржи вашите картички јасно, безбедно и уредно за долго време се користи.Широк спектар на употреба : оваа картичка во држачот може да се соберат видови на картичка која ви се допаѓа, како што се бејзбол картичка, фудбал картичка, спортски картички, бизнис картички и така натаму, паметен дизајн и џеб големина, оваа картичка заштитник ви овозможува да го донесе заедно во вашиот џеб, чанта, briefcase без свиткување или додавање на било товарот.Applicated широко : Оваа картичка во држачот може да се соберат видови на картичка која ви се допаѓа, како што се бејзбол картичка, фудбал картичка, спортски картички, бизнис картички и така натаму, паметен дизајн и џеб големина, оваа картичка заштитник ви овозможува да го донесе заедно во вашиот џеб, чанта, briefcase без свиткување или додавање на било товарот.Јасно крути пластични : Оваа картичка ракави беше направен од страна на квалитетот на крути пластични материјали, и во голема мера го спречува тоа од оштетување и виткање, минимизирање на учениците и физичка штета на картички, не иритирачки мирис, нетоксичен и безбеден, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Спецификации : Боја : јасно Големина : прибл. 3 x 4 инчен Материјал : пластични Количина : 25 брои Пакетот вклучува : 25 x Транспарентен карта сопствениците Топло белешки : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата