.

.

100 Пакети Картичка Ракави за Трговски Картичка, Стандардна Големина Мека Јасно Бејзбол Картичка Ракави Одговара за Фудбал Картичка, Безбол Картичка, Спортски Карт?

100 Пакети Картичка Ракави за Трговски Картичка, Стандардна Големина Мека Јасно Бејзбол Картичка Ракави Одговара

DEN 140.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ДОЛГ животен век & ИЗДРЖЛИВОСТ】Супериорен крути пластични материјали направени од јасно ПВЦ осигурува цврсти и издржливи, и во голема мера го спречува тоа од оштетување и гребење, заштита на вашите картички. 【СУПЕР ЗАШТИТА】Оваа денар картичка ракавите биле направени од високо квалитетен материјал, кој доведува до функциите на вода-доказ, прашина-доказ, и го задржува вашата трговски картичка нема да овенат. 【ЈАСНО ВИДЛИВИ】Направени од страна на транспарентни и јасни материјал, твојот карти ќе бидат прикажани јасно на картичката ракави.Нема потреба за тешка картичка маска, оваа светлина, и јасно картичка ракави е вреди да се има. 【APPLICATED ШИРОКО】Оваа картичка во држачот може да се соберат видови на картички што ви се допаѓа, како што се Бејзбол Картичка, Фудбал Картичка, Спортски Картички, MTG, Yugioh, Одг. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】Еден пакет содржи 100 картичка заштитници (3.7 x 2.7 инчи) Не се вклучени било која картичка.Доволно за да се задоволат вашите потреби за чување на картички.Тоа е исто така многу погодни за продажба или giveaway, како и помошни материјали за картичка за ракување центри.Оваа денар картичка ракави е направен од високо квалитетни материјали, кои доведуваат до функциите на вода-доказ, прашина-доказ, како и да се спречи вашиот тргување картичка од исчезнува.Со двојна заштита, вашата картичка не е лесно да се оштетат од гребнатинки.Заштита на вашата картичка во оваа тесна картичка ракави, не е лесно да се биде контаминирана со прашина, и нема да исчезнат лесно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата