.

.

Kadimendium Бебе Шетач Чадор, Лесно да го Инсталирате Стол Чадор Едноставно Усогласени со Бебешките Колички Чадор за Бебе за на Плажа Столици за Бебешките Колички

Kadimendium Бебе Шетач Чадор, Лесно да го Инсталирате Стол Чадор Едноставно Усогласени со Бебешките Колички

DEN 566.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕДНОСТАВНА БАЗА МЕНГЕМЕ : Лесно се придава на страната на било тркала стол, шетач, вокер, дек стол или скутер со едноставна база менгеме.ЗДРАВ ЧАДОР СТОИ : На цврсти легури сеопфатна рамка обезбедува силна поддршка за чадор, да реагира windy временските услови, и има долг животен век.ЕДНОСТАВНО, ПРИЛАГОДЕНА : На чадор може да се прилагоди едноставно свиткување во позиција да се обезбеди бебе се чува заштитено од елементи.ДИШЕ:Правец&дожд доказ и УВ заштита од сонце.Во споредба со традиционалните затворени сонце, оваа сонцето чадор е повеќе дише и не спарно во текот на летото, што го прави бебето поудобно.ФУНКЦИЈА : Овој производ е совршен за чување на новороденчиња и доенчиња суви и заштитени од студени ветрови во зима и да сонце сенка во летните месеци.Многу корисни pram чадор за заштита на вашите бебиња од елементи.Опис : - Овој производ е совршен за чување на новороденчиња и доенчиња суви и заштитени од студени ветрови во зима и да сонце сенка во летните месеци.Многу корисни pram чадор за заштита на вашите бебиња од елементи. - Лесно придава на страната на било тркала стол, шетач, вокер, дек стол или скутер со едноставна база менгеме - флексибилни рака им овозможува на сите агол позиционирање Дизајнирани за заштита од ветер или сонце - чадор може да се прилагоди едноставно свиткување во позиција да се обезбеди бебе се чува заштитено од елементи - капата одговара на повеќето pram buggies и едноставно се прикачува со завртка тип монтирање на frame Features : Материјал : Пластични+Метал Големина : Прибл. 79.5 x 64cm / 31.3 x 25.2 во(отвори големина) Боја : Сина/Црна/Роуз Пакет се Вклучени : 1pcs * Бебешките колички Чадор (Боја на база на вашиот избор)Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата