.

.

ZAALFC 55мм Имајќи 30211 7211E 30211A 30211J2/П 55x100x22.75 Квалитет На Еден Ред Заострените Ролери Имајќи Конус + Чаша

ZAALFC 55мм Имајќи 30211 7211E 30211A 30211J2/П 55x100x22.75 Квалитет На Еден Ред Заострените Ролери Имајќи

DEN 919.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се намали триењето коефициент за време на неговото движење.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН : Ова лого е компактен изградба, едноставен, но ефикасен наменета за подобри работни перформанси.ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА : Ова лого е направен од деликатна и практична изработка на стабилни перформанси во работата.ИМАЈЌИ ЧЕЛИК : лого е направен од казна топката имајќи челик за сила и долг животен век.Се КОРИСТИ ЗА : Ова лого е широко се погодни за различни машини и алатки.Квалитетот Заострените Ролери Имајќи 30211 55мм x100mm x 22.75 mm Предмет : 30211 Тип : Заострените Ролери Имајќи ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 55 mm OD (надворешен дијаметар) : 100 mm Ширина/Висина/дебелина : 22.75 mm Еднаков : 7211 E 30211-А 30211 J2/П Количина : Еден Лого (конус+чаша) Заострените валчести лежишта се состојат солидна внатрешниот и надворешниот прстени со заострените raceways и конусни ролки во прозорецот кафез.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата