.

.

Impex Jingle Занает Ѕвона Сребро - по пакување од 3

Impex Jingle Занает Ѕвона Сребро - по пакување од 3

DEN 51.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд : Impex.Количина : по пакување од 3. Боја : Сребро.Големина : 2cm / 0.8".Облик : Тркалезна.Impex Jingle Занает Ѕвона Сребро - по пакет на 3 Product Информации Бренд : Impex Количина : по пакување од 3 Боја : Сребро Големина : 2cm / 0.8" Облик : Тркалезна Материјал : Метал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата