.

.

BoKa-Продавница - 2PC ноќта на Вештерките се Меша Стил Тиква Фокс Мечка Пиле Jingle Bells Anmials Лабава Монистра Фестивал Партија Декорација/Пет Бел/DIY Занаети - 2

BoKa-Продавница - 2PC ноќта на Вештерките се Меша Стил Тиква Фокс Мечка Пиле Jingle Bells Anmials Лабава Монистра

DEN 1027.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Сосема нов и Висок квалитет.Партија Снабдување и DIY Украси вклучуваат : Партија Дрвени Бележник, Вештачко Цвеќе&Лента, Смола Cabochon, Чипка, Кеси, Божиќ серија, ноќта на Вештерките серија, Нишка & Жица, Tassel&Пердув, Бисер Синџир, Копчиња за Шиење, Пластични Копчето, Дрвени копчето, Покриени Копчиња, Празно Дрвени, Метални копчето, Реверзибилна Закрпи, Железо, во Парчиња, Кристал Синџир.Брз, едноставен и по-продажбата.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 15-25 дена.Материјал : Метал Бакар Боја : КАКО на Сликата Покаже Околу Големина : КАКО на сликата покаже Употреба : се Вклопи во Европската змија синџир шарм белегзија или ѓердан е дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени занаетчиски Шарени Железо Лабава Монистра Мали Jingle Bells Божиќ Декорација Приврзоци DIY Занаети рачно изработени модни Додатоци'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата