.

.

giz Бричење на Главата Замена за Дама Бикини Сатен Бричат и Прецизност Тример Жените Хлапак фолија со Секачи, Компатибилни со Philips BRL 170/ BRL 160/ BRL180 Хлапак Додатоци

giz Бричење на Главата Замена за Дама Бикини Сатен Бричат и Прецизност Тример Жените Хлапак фолија со Секачи,

DEN 839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот вклучува 1 за замена на главата foils и 2 машина ножеви компатибилни со Philips BRL 160/ BRL 170/ BRL 180. Protective foils се дизајнирани за бричење чувствителна кожа која лесно се иритира.Паметен дизајн хлапак главата ви овозможува лесно да ги избричат нозете, колената, глуждовите, underarms и бикини област, кој ви дава удобно бричат, додека во туш.Го замени вашиот хлапак делови на секои 12 до 18 месеци за да се одржи максимална ефикасност и долготрајни избричат.Замена за бричење на главата за Дама бикини Satinshave и Прецизност Тример жените хлапак фолија со секачи компатибилни со Philips BRL 160/ BRL 170/ BRL 180.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата