.

.

UXZDX 32 Клипови Виткање Чорапи Облека Закачалка Рек Clothespin Облека Сушење Рек Плакарот Гардероба Организатор Сино/Зелено/Розова (Боја : C)

UXZDX 32 Клипови Виткање Чорапи Облека Закачалка Рек Clothespin Облека Сушење Рек Плакарот Гардероба Организатор

DEN 2750.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : ПП.Заштита на животната средина материјал, 360 степен ротација, 32 клипови, виткање дизајн, лесен и удобен.Поле на примена : сушење на чорапи/крпи/бебе облека и други мали предмети, широко се користи.Мулти-пати сушење за да се задоволат различните сушење потреби на едно семејство.Не само виткање, но исто така и складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата