.

.

Агол Агол Конектор, Трајни ' Рѓа Отпор Anodic Оксидација Третман 5Pcs Алуминиум Агли Аглите Загради за 24mm Т Слот Железнички Плоштадот Зрак(3204-0001-0001)

Агол Агол Конектор, Трајни ' Рѓа Отпор Anodic Оксидација Третман 5Pcs Алуминиум Агли Аглите Загради за 24mm

DEN 306.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Алуминиум Материјал : Ова е триаголен засилен поддршка е направен од висок квалитет на алуминиум, која има добар рѓа отпорност и издржливост.Кооперативни Употреба : триаголен засилен поддршка е многу погоден за употреба со 24mm Т слот железнички плоштади зрак.Зголемување на Структурна Сила : Кога дополнителна поддршка е потребен, ова право агол засилен база може да се зголеми на структурна сила додека се зема многу малку простор.Counterbore : ви Благодариме на counterbore, овие компактен десен агол, арматура места обезбеди силни естетски начин да се создаде или поддршка од 90 степени агол.Примена : Ова е триаголен засилен поддршка погоден за интелигентни роботи, DIY механичка опрема, итн.Функција : 1. Зголемување на Структурна Сила : Кога дополнителна поддршка е потребен, ова право агол засилен база може да се зголеми на структурна сила додека се зема многу малку space2. Counterbore : ви Благодариме на counterbore, овие компактен десен агол, арматура места обезбеди силни естетски начин да се создаде или поддршка од 90 степени агол.3. Кооперативни Употреба : триаголен засилен поддршка е многу погоден за употреба со 24mm Т слот железнички плоштади зрак.4. Примена : Ова е триаголен засилен поддршка погоден за интелигентни роботи, DIY механичка опрема, итн.5. Алуминиум Материјал : Ова е триаголен засилен поддршка е направен од висок квалитет на алуминиум, која има добар рѓа отпорност и издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Агол Агол Connector Material : Aluminum Surface Третман : Anodic Оксидација Третман Модел Должина(Прибл.) Ширина(Прибл.) Дебелина(Прибл.) Отворот(Прибл.) 3204-0001-0001 15mm / 0.59 во 15mm / 0.59 во 14mm / 0.55 во 4mm / 0.16 во 3204-0001-0002 15mm / 0.59 во 19mm / 0.75 во 14mm / 0.55 во 4mm / 0.16 во 3204-0001-0003 19mm / 0.75 во 19mm / 0.75 во 14mm / 0.55 во 4mm / 0.16 во Пакет Листата : 5 x Триаголен Засилен Support Note : ве Молиме одговара на соодветна големина пред да ги користите, да ги задржи подалеку од деца.

Кон својствата

Item Type:
Angle Corner Connector
Material:
Aluminum
Surface Treatment:
Anodic Oxidation Treatment
Model  Length(Approx.) Width(Approx.) Thickness(Approx.) Aperture(Approx.) 3204-0001-0001  15mm / 0.59in 15mm / 0.59in 14mm / 0.55in 4mm / 0.16in 3204-0001-0002  15mm / 0.59in 19mm / 0.75in 14mm / 0.55in 4mm / 0.16in 3204-0001-0003 19mm / 0.75in 19mm / 0.75in 14mm / 0.55in 4mm / 0.16in :
Package List:
5 x Triangular Reinforced Support :
Please match the appropriate size before use, keep away from children :
Најдобри предлози во категоријата