.

.

X AUTOHAUX 10pcs М4 Кука Око Turnbuckle Челичното Јаже Тензија 304 од не ' Рѓосувачки Челик ОК Тип Сонцето Сенка Плови Одредување на Комплет Брод Морски

X AUTOHAUX 10pcs М4 Кука Око Turnbuckle Челичното Јаже Тензија 304 од не ' Рѓосувачки Челик ОК Тип Сонцето

DEN 251.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На јадицата око turnbuckle се користи на едрилица за да се поврзете на нив.Тоа може да се направи плови работат добро.Изработени од материјал на 304 нерѓосувачки челик, трајни производи за вашиот автомобил употреба.Совршен за двете внатрешна и надворешна употреба.Тема Големина : M4 x 0.8 Кука Устата Големина : 7mm / 0.28" Око Дијаметар : 9mm / 0.35" Затворена Должина : 10.7 cm / 4.21" Отвори Должина : 15.2 cm / 5.98".Широко апликација.Овие се исто така познат како tensioners, turnbuckles, се протегаат завртки.Пакетот Вклучува : 10 x Кука Око Turnbuckles.Направени од 304 од не 'рѓосувачки челик за најдобра заштита од' рѓа.Пресврт на телото за да се зголеми или намали тензијата.Се користи во многу апликации, кои се користат на автомобилот.Овие се исто така познат како tensioners, пак Токи, се протегаат завртки.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребрена На Ѕвонење.M4 : Големина : 10.9x1.9cm / 4.29"x0.75"(L*W) Тема Големина : M4 x 0.8 Кука Устата Големина : 7mm / 0.28" Затворена Должина : 10.9 cm / 4.29" Отвори Должина : 15,3 см / 6.02".M6 : Големина : 15x2.4cm / 5.91"x0.94"(L*W) Тема Големина : M6 x 1 Кука Устата Големина : 11mm / 0.43" Затворена Должина : 15cm / 5.91" Отвори Должина : 22.2 cm / 8.74".М8 : Тема Големина : M8x1.25 Кука Устата Големина : 16mm / 0.63" Затворена Должина : 19cm / 7.48" Отвори Должина : 28.5 cm / 11.22" Големина : 19x2cm / 7.48"x0.79"(L*W).Ве молиме да се провери и потврди пакет содржина пред да ја купите. 10 x Кука и Око Turnbuckles.Опис : .Направени од 304 од не 'рѓосувачки челик за најдобра заштита од' рѓа.Пресврт на телото за да се зголеми или намали тензијата.Се користи во многу апликации, кои се користат на автомобилот.Овие се исто така познат како tensioners, пак Токи, се протегаат завртки.Спецификација : .Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Steel Color : Сребро Tone M4 : Големина : 10.9x1.9cm / 4.29"x0.75"(L*W) Тема Големина : M4 x 0.8 Кука Устата Големина : 7mm / 0.28" Затворена Должина : 10.9 cm / 4.29" Отвори Должина : 15,3 см / 6.02"M6 : Големина : 15x2.4cm / 5.91"x0.94"(L*W) Тема Големина : M6 x 1 Кука Устата Големина : 11mm / 0.43" Затворена Должина : 15cm / 5.91" Отвори Должина : 22.2 cm / 8.74"М8 : Тема Големина : M8x1.25 Кука Устата Големина : 16mm / 0.63" Затворена Должина : 19cm / 7.48" Отвори Должина : 28.5 cm / 11.22" Големина : 19x2cm / 7.48"x0.79"(L*W).Answer : ___________________________ Note : .Ве молиме да се провери и потврди пакет содржина пред да ја купите.Пакетот Вклучува : . 10 x Кука и Око Turnbuckles.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата