.

.

MEILIZURL Рачен Зглоб Паричникот Чанта за Жени Мажи Брз Сува Zippered Зглоб Пошта Wristband со Phone Држач за Трчање, Одење, Пешачење, Џогирање, Туристички, Спортски (Црна)

MEILIZURL Рачен Зглоб Паричникот Чанта за Жени Мажи Брз Сува Zippered Зглоб Пошта Wristband со Phone Држач

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Сигурен Материјали】Овој зглоб паричник е направен од премиум ткаенина материјал, меко, брзо сува и издржливи да ви послужи за долго време.Со својата казна крои и еластична карактеристики, може да се поместуваат во голема мера без деформација. 【2 Џебови за Чување】Постојат 2 џебовите на нашите спортски wristbands паричник, 1 zippered џеб и 1 пати во текот џеб.На zippered еден е безбеден и лесен за одржување на копчињата, лиценца, накит, пари, кредитни картички, ПРОЕКТ и пари.Друга пати во текот џеб е за вршење на мобилен телефон.Ако вие не треба продавница, тоа е практично wristband. 【Лесен за Употреба】Овој Зглоб Паричник е одлична замена за тешка чанта или торба.Поради неговата лесна предност, тоа е удобен и лесен за да го зграби предмети, кога сте во движење. 【Уживаат Вежба】Со своите еластичен и брз сува карактеристика, тоа може да се задржи удобен за долго време.Уште повеќе, го штити вашиот зглобовите од добивање повредени, и го спречува предмети паѓање од или исчезнати за време на движење.Уживајте во вашиот вежба или активност кога се носат нашиот џеб зглоб паричник. 【Широк апликации】Идеален за повеќето внатрешна и надворешна спортови, како што се трчање, одење, џогирање, пешачење, возење велосипед, риболов, јога, кошарка, тенис и други вежби активности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата