.

.

Levelwear LEY9R mens Скотсдејл Ткаени Клуб Табот Кошула

Levelwear LEY9R mens Скотсдејл Ткаени Клуб Табот Кошула

DEN 1358.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Памук.Увезени. 100% памук.Chambray ткаат заменици контраст боја предиво и боја speckles да се даде голема vibrancy, и засенчување во богати ткаенини.Навивам ракави, со табот.Гроздобер џеб со пенкало слот.Совршен за патување човек.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата