.

.

Автомобил клима уред Пропустливи Штекер Скриј Лента 10 Компјутери, DIY Автомобил клима уред Штекер У Облик Калапи Скриј Лента Линија, Хром ПВЦ Автомобил Ентериер Лен?

Автомобил клима уред Пропустливи Штекер Скриј Лента 10 Компјутери, DIY Автомобил клима уред Штекер У Облик

DEN 125.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Доволно големина] : големината на овие автомобил ентериерно уредување ленти е околу 8 инчи / 20 cm, што ќе ви овозможи да се намали на соодветна должина по желба, правење на вашиот автомобил внатрешни работи атмосфера повеќе софистициран и модерен. [Сигурен материјал] : Овие автомобил климатизација на воздухот штекер скратува се направени од високо-квалитет на хром е оближена со ПВЦ материјал, кој не е лесно да се скрши, бледнеат, невкусна и издржливи. [Лесно да се работи] : Вие само треба да се исчисти воздух излезот на клима уред пред инсталацијата, потоа се споредуваат должина на воздух излезот на клима уредот и употреба на ножици за да се намали вишокот на должината, отворете го U-облик декоративни ленти тока за да ја завршите инсталацијата. [Широка примена] : Погоден за директно типот air-conditioning штекер решетката модели, не се погодни за лачно/рунда/криви штекер решетка, ве молиме проверете во штекер решетката на вашиот автомобил внимателно пред да нарачате. [Задоволителна По-Продажбата на Услугата] : QCcare вредности на купувачот употреба искуство.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, ќе ви обезбеди со целосна наплата или замена.Боја : Зелена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата