.

.

YaoQiYou 30 Парчиња DIY Автомобил клима уред Пропустливи Штекер Скриј Лента Автомобил-стил Автомобил Воздухот се Пропустливи Скриј Лента Декорација У Облик Автомобил Ст

YaoQiYou 30 Парчиња DIY Автомобил клима уред Пропустливи Штекер Скриј Лента Автомобил-стил Автомобил Воздухот

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Применливи видови】 : Универзална Одговара за Автомобил Решетката Штекер. 【Персоналните декорација】 : Направете вашиот автомобил внатрешни работи климатизација штекер ладилникот. 【Лесен за употреба】 : Лесно да се инсталира, На U-облик клип дизајн е стабилна, не е лесно да се падне, и елегантно се вклопува во воздухот штекер. 【Квалитетен Материјал】 : Висок квалитет на хром-обложено ПВЦ мек материјал.Тоа нема да предизвика оштетување на автомобилот, а тоа може да се користи за долго време. 【Пакет вклучуваат】 : можете да примате 30 парчиња на автомобил клима уред пропустливи штекер скриј лента,доволно за да можете да ја користите, и можете да го споделите со вашето семејство и пријатели.Боја : шарени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата