.

.

TIMESETL 65FT(20 милиони) Автомобил Внатрешни работи Калапи Трим, Црвена Внатрешни работи, Автомобил Трим, Автомобил Декоративни Додатен Вметнување на Ленти, Флексибилни

TIMESETL 65FT(20 милиони) Автомобил Внатрешни работи Калапи Трим, Црвена Внатрешни работи, Автомобил Трим,

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Нови electroplating дизајн】 Траен Карактер Боја, Вградени Монтирани во Вашиот Автомобил, И Нема Да Предизвика Оштетување на Автомобилот Површина, Супер Флексибилни, ја Прави оваа Лесно да се Инсталира Низ Тие Тесни Агли и Тешко да се Постигне Места.Answer : ___________________________ Note : Кога наидувате на аголот, прво намали на триаголник со ножици на лента, така што инсталацијата е повеќе фирма и не е лесно да штрчи. 【Пакетот вклучува】 2 ролни 32 FT црвен автомобил внатрешни работи калапи Уреденост(10m)+ 2 парчиња Монтажа Scraper.Автомобилот Внатрешни работи Калапи Трим Оркестарот Лента Декоративни Линија опремени со специјализирани за инсталација на алатките Жолта Монтажа Scrape ви Помогне да инсталирате повеќе лесно. 【Висок Квалитет 】 Употребата на Заштита на Животната средина,За Производство на ПВЦ Мека Пластика Паста Перформанси е Супер Еластичност, Совршен Автомобил за Внатрешни Декорации го Прави ова Лесно да се Инсталира во Текот на Тешко да се Постигне Места. 【Автомобилски Ентериер】 Едноставен и Лесен Installatio,Е Соодветна Декорација На Доза Решетка, Опашка Светилка Декорација, предните Светла Декорација, Тркало Покрива Декорација Член, од Страна на отворите за вентилација, Средување На Усна Околу Гасоводот .Голем За Двете Внатрешни работи&Надворешно Украсување на Вашиот Автомобил,Универзал ги Собере Сите Автомобил. 【Единствена Функција Калапи Скриј Лента】 Флексибилен Облик да ги Красат Вашата Кола Ентериер,Метал Рефлексивни Зрачење Обработка,Мек Материјал,Шок Апсорпција На Звукот.TIMESETL 65 FT Црвено Внатрешни работи, Автомобил Трим, Автомобил Внатрешни работи Калапи Трим, 20 Метри Electroplating Боја Филм Автомобил Ентериер Ленти Декорација Калапи Скриј Лента Линија Карактеристики : - Работи совршено и за внатрешноста и надворешноста на апликации нема да го оштетат површината на вашиот автомобил - Супер флексибилни, ја прави оваа лесно да се инсталира низ тие тесни агли и тешко да се постигне места Спецификации : - Големина : Околу 10 M долго(32 FT), 5 MM широк - Боја : Позлата Црвено - Име : Внатрешни работи, Автомобил Скриј Линија - Материјал : ПВЦ Позлата Пакетот вклучува : 2 x Автомобил Ентериер Лента (10 метри) 2 x Монтажа Scraper Забелешка : 1. Препорачливо е дека автомобилот не бидат изложени на сонце подолго време, за да се избегне температурата е премногу висока и ќе предизвика инсталација линија да се наведнуваат и штрчи. 2. Бидејќи дебелината е 1mm,тест на разликата на големината на внатрешноста на автомобилот пред да го купат.Се однесуваат на дебелината на банкарска картичка. 3.Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи litte грешка.Инсталација совети : 1. Најдете локацијата што сакате да ја инсталирате. 2. Вметнете го крајот на скриј лента. 3. Страна-страна притисок може да биде помогната од страна на алатки. 4. Во аголот, прво намали на триаголник јазот со ножици на лента, а потоа вметнете тоа. 5. Повторете го тоа за да ја завршите инсталацијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата