.

.

КИВИ ГОСПОДАР Тешки Половина Шофершајбната Компатибилен за 2019-2021 Поларис RZR XP 1000 Додатоци XP 4 1000 Отпорен на Гребење

КИВИ ГОСПОДАР Тешки Половина Шофершајбната Компатибилен за 2019-2021 Поларис RZR XP 1000 Додатоци XP 4 1000

DEN 2829.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

▶ СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ RZR XP 1000 WINDSHIELD - Одговара за 2019 2020 2021 Поларис RZR XP 1000 / XP 4 1000. ▶ ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШАТА ЈАВА ИСКУСТВО - Овие се неопходност ако не сакате да бидат опфатени во кал додека се возела или даде на ентериерот обложен со кал.Целосна должина гума печат за бучава и вибрации и намалување на weatherproofing. ▶ ЗАДРЖИ КАРПИ ОД ЛЕТААТ НАГОРЕ - шофершајбната совршено одговара на контурите на вашето возило и понуда на он-beatable кабината заштита без оглед на природата hurls во вас!. ▶ ТРАЈНИ RZR XP 1000 WINDSHIELD - шофершајбната направени од Отпорно на Гребење Поликарбонат да се спаси тежина и да се обезбеди сила и издржливост за секаков вид на возење или трки. ▶ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Лесно да се инсталира и да ги отстраните.Сите hardwares вклучени, бидете сигурни дека ќе ја напуштат сите прилог поени лабава додека не се добие сè совршено подреден во средина ;Целосна гаранција,поддршка врати за неоштетени,полн не-неисправни производи во рок од 30 дена по приемот на стоката,задоволство загарантирана.Карактеристики : Материјал : Направен од Отпорно на Гребење Поликарбонат Пакет Димензија : 40.6 x 11,8 x 3,7 инчи Испорака Тежина : 6.6 LBS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата