.

.

Avanti Постелнина 13870F WHT Точки Кругови Собирање, Декоративни Wastebasket, Бела

Avanti Постелнина 13870F WHT Точки Кругови Собирање, Декоративни Wastebasket, Бела

DEN 1152.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Смола.Увезени.На Avanti Дома Точки Кругови колекција е класичен современ модел на сина и сива кругови, инкрустирани со металик акценти.Луксузна бања прибор за вас, за вашите гости, или секој дом кој бара најдобар.Изработени од 100% на храна-безбедно смола.Рака мие само со благ детергент.Не машина за миење садови безбедно.Avanti Дома.Од 1969 година. Убаво се изврши во сива и сина со металик акценти на Бела основа со трајни смола, Avanti точки кругови Wastebasket додава современа талент за секоја бања, спална соба, кујна или канцеларија.Увезени.Координирање туш завеса, килим и крпи, исто така, на располагање.Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата