.

.

mDesign Пластични Тенок Круг Мали 1.25 Галон корпата за Ѓубре, Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бања, Спална соба, Кујна, Home Office, и Детска Соба Отпад Use - 4 Пакет - Син

mDesign Пластични Тенок Круг Мали 1.25 Галон корпата за Ѓубре, Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци

DEN 2248.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Овој круг може да е совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под фамилии; Tucks уредно до вашиот тоалет, пиедестал потоне, веднаш до суета или други мали простори во вашата бања; Сет од 4. ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за прав соба, бања, home office, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers.СТИЛСКИ : Ова бин доаѓа во бои кои се надополнуваат повеќето било оркестарот.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорна пластика; ЛЕСНО ЗАШТИТА : се Чистат со влажна крпа; не ставајте го во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 7.75" дијаметар x 9.1" висока; заострените дизајн; база е 5.7" дијаметар; 1.25 литри / 4.7 литар капацитет.На m Design ѓубре може да wastebaskets се со големина совршено за помали простори, но се уште има многу простор за вашиот рециклирање и ѓубре.Направен од висок квалитет на потрошни материјали, овие лименки ќе се одржи за секојдневна употреба.Тие може да се користи за ѓубре, рециклирање или складирање на предмети за домаќинството.Овие тенок и компактен лименки понудат модерен, стилски решение за дополнување на вашата бања оркестарот.m Design - Решенија за вашиот Дом.Решенија за Живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата