.

.

Midland DX140030MG Висок Притисок Sprayer Meg Млазницата, 0° Спреј, 3.0 Отворање Големина

Midland DX140030MG Висок Притисок Sprayer Meg Млазницата, 0° Спреј, 3.0 Отворање Големина

DEN 291.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 0.8 cms (L) x 5.9 cms (W) x 9.8 cms (H).Земја на Потекло : сад.Достапни во 0-Степен млазницата, 15-степен млазницата, 25-степен млазницата, или 40-Степен млазницата.Млазницата големини 3.0, 4.0, 5.0, 6.0 7.0 или. Сите млазници се 7250 psi, од не ' рѓосувачки челик и 1/4 инчи машки цевка тема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата