.

.

QianJia Модерен Минималистички Позадина ПВЦ Европската Декоративни Само Лепило Спалната соба Дневна Соба Ѕид Солидна Боја 1.96 ft x 32.8 фт,Yolkyellow

QianJia Модерен Минималистички Позадина ПВЦ Европската Декоративни Само Лепило Спалната соба Дневна Соба Ѕид

DEN 2049.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Овој производ е направен од ПВЦ материјал, Тоа не ќе навремено по декорација, моделот боја е јасно и живописно, и влажни партал чисти површината на дамки, која е едноставен и лесен.СТИЛ : Модерна и едноставна модата, домот, бои, може да одговара на различни куќи, да ја направи собата повеќе убави и топли, дефинитивно позадината на вашиот избор.БОЈА : Едноставни модни бои, можете да одговара на вашиот омилен соба стил според вашите потреби, позадината е издржлив и лесен за да го залепите.ПОГОДЕН ЗА : Дневна, спална соба, студија, постелнина соба, детската соба, ТВ позадина ѕид.УПОТРЕБА : Само лепило, нема потреба да купат лепак, добра вискозност, издржливи се носат.Боја : Yolkyellow.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата