.

.

RTYUIHN Позадина Mural Тигар Позадина Животинско Слика 3D Фото Позадина Спалната соба Расадник Уметност Соба Декорација Кафе Момче Внатрешни работи

RTYUIHN Позадина Mural Тигар Позадина Животинско Слика 3D Фото Позадина Спалната соба Расадник Уметност Соба

DEN 6222.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Нашата единствена позадина се направи на безбеден и издржливи свила материјал, кој е поудобно и полесно да се инсталира.Сите материјали се безбедни.Full HD позадина може да се обезбеди живописни бои детали.Материјалните карактеристики : водоотпорен, еколошки, носат-отпорни, лесно да се полски, лесен за употреба.На позадината има добра цврстина и не е лесно да се солза.Употреба на еколошки материјали да се зголеми површината сјај.Неверојатни 3 D ефекти : Мода и различни модели, живописни 3 D визуелни ефекти, печатење уметност и современиот дизајн во око-фаќање на мурали ќе го направат вашиот простор поудобно.Висок квалитет на слики во позадина произведени од високо-квалитетни печатачи имаат живи бои.Тоа е идеален избор.Тоа им овозможува на вас да вкус и знаат како да го живеат.Светли и живописни дизајн додава нов елемент на позадината mural и создава мирен и природни атмосфера во секоја соба.Поле на примена : се користи во ресторани, спални соби, детски соби, дневни соби, бања, ТВ позадина ѕидови, ходници, хотели, трговски центри, канцеларии, играта соби, кафулиња, итн.Големина : 500cm(W)x300cm(H).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата