.

.

D&D PowerDrive 560-5M-15 Синхрони Времето Појас

D&D PowerDrive 560-5M-15 Синхрони Времето Појас

DEN 201.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Димензии : 12.0 L x 1.0 H x 12.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.08 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел број : 560-5 M-15. 560-5 M-15 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 560-5 M-15 Појас Тип 5 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 22.05 560 Врвни Ширина 0.59 15 Појас Длабочина 0.15 3.8 Материјал Neoprene Заб Профил 5 M.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата