.

.

D&D PowerDrive D600H625 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive D600H625 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 5457.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D600 H625 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D600 H625 Појас Тип DH Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 60 1524 Врвот Ширина 6.25 158.75 Појас Длабочина 0.234 5.9436 Материјал Neoprene Заб Профил DH.Пакет тежина : 10.0 lbs.D600 H625 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D600 H625 Појас Тип DH Двојно Двострано мерење на Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 60 1524 Врвот Ширина 6.25 158.75 Појас Длабочина 0.234 5.9436 Материјал Neoprene Заб Профил DH.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата