.

.

JIANFEI LIANG Лабораторија,Научни Браун Круши во Облик на Колба,Капацитет 50мл,Заеднички 19/22,Браун Срце Облик на Колби,Браун Крупни Срце Облик на Мелење Шишиња Трајни

JIANFEI LIANG Лабораторија,Научни Браун Круши во Облик на Колба,Капацитет 50мл,Заеднички 19/22,Браун Срце Облик

DEN 1682.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

-обновливи Лабораториска Опрема.Најважно : При Спроведување На Експериментите, Бидете Сигурни Да Се Обрне Внимание На Безбедноста.Класификација : Колба.Број на модел : Браун круши во облик на колба 50мл 19/22. Ние, Исто Така, Имаат И Други Лабораториски Наука Производи.Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате!Забелешка : За Ова Прашање, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ви Благодариме!Браун круши во облик на колба,Капацитет 50мл,Заеднички 19/22,Браун срце облик на колби,Браун крупни срце облик на мелење bottlesthe максимален дијаметар на колба е околу 55 mm.Капацитет : 50mljoint : 19/22 Material :Borosilicate Glass Regular ѕид thickness Color : Браун[Гаранција] Ако Примите Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш.Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.Ние, исто така, имаат и други стакло.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Забелешка : за сите прашања во врска со тоа, се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата