.

.

Националната 710472 Вратило Печат

Националната 710472 Вратило Печат

DEN 593.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ниска отече во јаглеводородни течности.Дизајн тип : пролет натоварени; мулти-усна.Обезбедува добра ниска температура способност.Температурата опсег : -40°F до 225°F; -40°C до 107°C. Обезбедува квалитет и сигурен перформанси за секој вид на поправка.Ниска отече во јаглеводородни течности.Националната има изградено репутација како еден од најреномираните имиња во индустријата.Имаме нуди премиум запечатување решенија за повеќе од 70 години.Нашиот проектен тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата