.

.

Probrico (5 Pack) Премин Вратата Копчиња и (6 Парчиња) за Приватност Вратата Копчиња Пакет, Мат Црна Внатрешни работи Тркалезна Врата Копчиња за Салата Плакарот и Бања Крев?

Probrico (5 Pack) Премин Вратата Копчиња и (6 Парчиња) за Приватност Вратата Копчиња Пакет, Мат Црна Внатрешни

DEN 3159.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 5 Пак премин вратата копчиња за употреба на внатрешни врати не бараат заклучување функционалност, како што се ходникот,плакарот врати и премин врати. 6 Пакет за приватност на вратата копчиња (без копчиња) за бања или спалната соба вратата.Итен ослободување алатка може да се отклучи вратата од надворешната страна.Челик Прилагодливи Latch : има прилагодливи универзална latch - 2-3/8", или 2-3/4", Одговара врати 1-1/4 инчен да 1-3/4 инчи.Димензии : Knob Дијаметар : 2.09"(53mm) , Rosette Дијаметар : 2.56"(65mm).Answer : ___________________________ Note : плоштадот плоча на latch е unremovable.Висок Квалитет : Усогласиле со ANSI Одделение 3 Безбедност.Метална конструкција додава сила, сигурност и издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата