.

.

Стенли Комерцијални Хардвер Комерцијални Тешки Rim Излез Уред со Оган Отценети за 4' Широка Врата од QED100 Собирање, Брусен Хром Финиш

Стенли Комерцијални Хардвер Комерцијални Тешки Rim Излез Уред со Оган Отценети за 4' Широка Врата од QED100

DEN 3762.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 сертификација.Dampening уред insures мазна, тивка работа.Преку-им била заклучена трим дизајн за зголемена сигурност и издржливост.Широк спектар на трим options за да ги собере било која работа.Во согласност стил овозможува suiting со други К2 Комерцијални Хардверски производи.На тешки QED100 серија излез уреди се дизајнирани за институционален, комерцијални употреби, како што се образовните, здравствените и индустриски капацитети каде што долго-траен, високо трајни производ е потребно.Овие излез уреди ќе ја испорача оперативните барања утврдени додека да издржи на физичка злоупотреба поврзани со применетите средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата