.

.

Periha Аквариум воздушна Пумпа(7.5 W 254GPH/10W 284GPH) Комерцијални Кислород Bubbler,Еден/Dual Штекер Супер Тивок, за Воздух Камен,Сунѓерот Филтри,Погоден за 53-211 Литри Риба Ре?

Periha Аквариум воздушна Пумпа(7.5 W 254GPH/10W 284GPH) Комерцијални Кислород Bubbler,Еден/Dual Штекер Супер

DEN 935.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

УЛТРА-ТИВКА ДИЗАЈН : Направен од високо-квалитет на метал, печат долниот капак приклучува во изолација од бучавата генерирана од страна на внатрешната мотор.Помалку од 35db, Тоа нема да се наруши вашето семејство за време на работата.МНОГУ ВОЗДУХ : 254 Литри на час(16 L/мин) воздушен вентил, одговараат за флексибилни гас цевка врска со внатрешен дијаметар од речиси големина. 7.5 W, 0.022 Mpa, обезбедување на висока јачина на звук и стабилна струење за вашите риби резервоарот со ниска потрошувачка на енергија.ПРИЛАГОДЛИВИ ПРОТОК : Постои HI/LO копчето под пумпа, можете да ја прилагодите струење според вашите риби резервоарот или езерцето големина и меурот големина сакаш.Погоден за 53-211 галон аквариум, риба резервоарот, езерцето.ПОДОЛГ ЖИВОТ : пумпата има воздух влезот филтер.Воздухот содржи прашина се филтрираат од овој филтер памук за да се отстранат некои нечистотии, снабдување на чистиот воздух, на внатрешниот систем за работа, обезбедување на различни функции, генерално, се работи за долго време.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние нудиме 1-година ограничена гаранција.Ако има било какви прашања или не сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете добро решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата