.

.

Воскресна Мачка Сад Керамика Храната Сад Мачка Вода Сад Куче Храната Сад Куче Слив Мачка Јадење Мачка Храната Сад со Бамбус Стојат Заштита на домашни Миленици' Рбе?

Воскресна Мачка Сад Керамика Храната Сад Мачка Вода Сад Куче Храната Сад Куче Слив Мачка Јадење Мачка Храната

DEN 513.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Нашите воскреснати мачка сад е направен од 100% керамички и здрав бамбус стојат, која е бесплатна за олово и кадмиум.Керамичка мачка сад има добра стабилност, се успори преносот на топлината, и ќе не изгори домашни миленици.Трибината е направен од бамбус и е еколошки и лесен за употреба.Намалување на Вратот Оптоварување : На бамбус база покренува мачка/куче на храна и вода сад во собата да позгоден висина, вашето домашно милениче може удобно да јадат и пијат без да се обидуваат вратот надолу, исто така, помага да се заштити домашно милениче ' рбетот.Совршен за стареењето на домашни миленици.Анти Повраќање Мачка Сад : мачката чаши покачена стави мачка устата во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага на мачка проголта повеќе лесно и олеснување на нивната повремена повраќање, како и го намалува ризикот од "нередот", и варење.Лесен за чистење : На бамбус стои може да биде суспендиран за чистење со крпа.На керамички чинии се отстранува од стојат, лесен за рака мие и се чува чист.Машина за миење садови безбедно, така што само може да се фрли ги во машина за миење садови ги мие тоа.Одличен Подарок За Сопствениците на домашни Миленичиња : Ова го покрена мачка/куче сад е совршен подарок за вашето семејство и пријатели.Ако има било какви прашања во врска со нашите куче храната сад/мачка вода сад, pls слободно контактирајте со нас, ние сме посветени да ви направи 100% задоволство.Материјал : Нашите воскреснати мачка сад е направен од 100% керамички и здрав бамбус стојат, која е бесплатна за олово и кадмиум.Керамичка мачка сад има добра стабилност, се успори преносот на топлината, и ќе не изгори домашни миленици.Трибината е направен од бамбус и е еколошки и лесно да се use Reduce Вратот Оптоварување : На бамбус база покренува мачка/куче на храна и вода сад во собата да позгоден висина, вашето домашно милениче може удобно да јадат и пијат без да се обидуваат вратот надолу, исто така, помага да се заштити домашно милениче ' рбетот.Совршен за стареење pets Anti Повраќање Мачка Сад : мачката чаши покачена стави мачка устата во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага на мачка проголта повеќе лесно и олеснување на нивната повремена повраќање, како и го намалува ризикот од "нередот", и indigestion Easy за чистење : На бамбус стои може да биде суспендиран за чистење со крпа.На керамички чинии се отстранува од стојат, лесен за рака мие и се чува чист.Машина за миење садови безбедно, така што само може да се фрли ги во машина за миење садови ги мие тоа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата