.

.

Со Виолетова - Најдобрите Ромни & Merino Волна Roving (.5 Мл)

Со Виолетова - Најдобрите Ромни & Merino Волна Roving (.5 Мл)

DEN 118.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со Виолетова - Најдобрите Ромни & Merino Волна Roving (.5 Мл).Нашите carded волна (исто така позната како roving и вата), е направен со најдобрите овча волна главно Ромни & Merino.5 Мл/14 грама ве Молиме да се чувствуваат слободни да допрат ако имате било какви прашања!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата