.

.

Andongnywell Sweatpants Жените Топло Зима Руно Поставата Sweatpants Работи Активно Sherpa Наредени Jogger Панталони

Andongnywell Sweatpants Жените Топло Зима Руно Поставата Sweatpants Работи Активно Sherpa Наредени Jogger Панталони

DEN 146.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Ткаенини 70% Памук + 23% Полиестер + 7% Spandex.ПоводПогоден За Дома, На Училиште, Работа, Професија, Патување,Вечера, Датира,Shoppingetc.Подароксовршен подарок За Пријатели, Сопруга, Мајка, Тетка, Баба, Девојка Или Семејството.ГолеминаПред да нарачате,ве молиме внимателно да се провери Големината на Табелата што се предвидени во слики,ви благодариме.КарактеристикиЕластична затворање,Два странични џебови,прилагодлив drawstring половината за удобност одговара.мулти бои за да изберете.Добредојдовте на Andongnywell Продавница!Andongnywell Руно Панталони Функција : Материјал : Памук + Spandex Пол : Жените / Јуниори Сезона : Есен, Пролет, Зима Должина : Целосна Должина на Моделот се : Солидна Боја Карактеристики : Еластичен Појас,Sherpa Наредени Основниот Дизајн : еластичен појас со drawstring Топлина Предупредување : 1. Ве молиме проверете ја големината детали внимателно пред да ги купите. 2.За превоз : EUB испорака обично трае 15-25 дена да пристигнат. 3. Ве молиме овозможи 0.4-0.8 инчен големина разлика поради прирачник за мерење.Боја : Сива | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата