.

.

SELEWARE Иновативни Брод Ролери Loader со Тешки-Должност Вшмукување Чаши Помогне за Монтажа Кајаци и Канута да Автомобил Блузи, Прилагодливи Агол, Товарот Капацитет од 300

SELEWARE Иновативни Брод Ролери Loader со Тешки-Должност Вшмукување Чаши Помогне за Монтажа Кајаци и Канута

DEN 1295.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прилагодливи агол : Ослободување на пресврт заклучување на системот, тогаш може да се прилагоди на заградата е агол(0°~180°), тоа може да се примени за повеќето видови на автомобили и ЏИП.Висок Квалитет : 0.5 инчи челична прачка внатре потоа Најлон лиен, 4 ротира слободно Најлон черупка, Посилни и потрајни користи, товарот капацитет од 300 кг најмалку.Лесен за Користење : Со Тешки-Должност Вшмукување Чаши Помогне за Монтажа Кајаци и Канута да Автомобил Блузи, брзо, едноставно и паметни.V облик на протезата, нема да се движете надвор, Повеќе големината детали е прикажано на слика 6. Чистење на шофершајбната пред да го користите.НИ Патент.Сите Права Се Задржани.100% ЗАДОВОЛСТВОТО на GURANTEED : Ако сте незадоволни од било која причина, се вратат вашата нарачка во рок од 30 Дена за целосна наплата, ние секогаш ќе одат и над се да се осигура дека вие сте среќни со вашиот клиент искуство со SELEWARE.Не можеше да најде решение за да ви помогне да се вчита кајак на автомобил врвот од себе ?SELEWARE брод ролери е вашиот најдобар избор.Брз и лесен за инсталација и отстранување по користење.Заградата ролери вкупна должина : 17.5 инчен , ширина : 7.5 inch Suction првенство дијаметар : 4.6".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата