.

.

Daliuing Ѓубре Може да Цртан филм Креативни Кожа Ѓубре може да канти се Ослободите од Памук Круга, Шминка Сунѓери, Ткива

Daliuing Ѓубре Може да Цртан филм Креативни Кожа Ѓубре може да канти се Ослободите од Памук Круга, Шминка Сунѓери,

DEN 247.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Цртан филм креативни кожа корпата за ѓубре стил : 2232-45, материјал : сива картонска, големина : горниот дијаметар 25cm помал дијаметар 20.5 см висина 27cm".Удобен : Тоа може да се користи на вашето биро врвот за чај торба wrappers или заболување на wrappers.Како резултат на тоа, оваа мала ѓубре е апсолутно помошник на канцеларијата на работниците, Казанџии, кафе одлуки, домаќинки, итн.Occation : Големина е во право за мали простори, како што кабинети, канцеларија, автомобил, tabletop и countertop.Има кафе, wastepaper, peelings, crumbs, пакети и секој мал ѓубре.Компактен Складирање : Ова здрав компактен, современи замав-топ отпад може да е совршен за мали простори и под-кабинет употреба;.Хуманизирано дизајн : Со капак дизајн, изолирани мирис, едноставни и стилски, погоден за различни дома декорација стилови.Спецификација за производ : Цртан филм креативни кожа корпата за ѓубре стил : 2232-45, материјал : сива картонска, големина : горниот дијаметар 25cm помал дијаметар 20.5 см висина 27cm"СТИЛСКИ Тоа е само во право за дијабетичари кои треба погодно место за безбедно да се ослободите од игли, шприцеви, алкохол влошки и тест ленти; На компактна големина одговара на мала бања површини како countertops и vanities FUNCTIONAL Одлично за мали живеење простори како dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs, кабини и campers; Употреба во текот на дом во тоалет, перење или алатка соба, home office, занает соба, детска соба, спална соба и плакари.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата