.

.

Neoperl 30 0020 3 1/2 СПС Снабдување Линија Адаптер, Женски 1/2-14 NPT x Машки 1/2-14 NPT, 1.5 GPM Максимален Проток, Портокал Проток на Регулаторот, Месинг, Хром Финиш (Пакување од 6)

Neoperl 30 0020 3 1/2 СПС Снабдување Линија Адаптер, Женски 1/2-14 NPT x Машки 1/2-14 NPT, 1.5 GPM Максимален

DEN 758.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Портокал Проток На Регулаторот.Економија проток.Под мијалникот апликација.Да retrofit чешми без проток контрола. 1.5 салата проток.На NEOPERL во 1/2.СПС Снабдување Линија Адаптер е 1.5 салата.Тоа е идеален кога под контра решение е потребно за специјалитет тапа.Се користи за да retrofit чешми без проток контрола.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата