.

.

Fansipro Автомобил Мобилен Телефон Подлога Преносни,Носат-Отпорни, Додаток Колекции За Изнајмување на Куќа; Десктоп; Канцеларија Соба, 150x100x3(MM), Црна, 3 Парчиња Автомоби?

Fansipro Автомобил Мобилен Телефон Подлога Преносни,Носат-Отпорни, Додаток Колекции За Изнајмување на Куќа;

DEN 417.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производот е перат, која може да се користи постојано.Производот нема иритирачки мирис, на тој начин, тоа е здраво и животната средина.Производ карактеристики antishake и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производ карактеристики анти-се тресат и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производот ужива одлична адхезија поради неговата силна анти-пропадна перформанси.Одговара за овие прилики : Изнајмување на Куќа; Десктоп; Канцеларија Соба, Спална; Потпирач Кутија; Видиме Продавница; Супермаркет; Дома; Возило Инструмент-Таблата; Автомобилската Продажба Servicshop Бои : Црна Материјали : Полиуретан Производ Облик : Овална Форма Целосно Нето Тежина : 294(G) Производ Должина : 150(MM) Производ Ширина : 100(MM) Производ Висина/Дебелина : 3(MM) Пакет Листата : 3 парчиња Автомобил Возило Мобилен Телефон Влошки / Душеци Описи : производот е перат, која може да се користи постојано.Производот нема иритирачки мирис, на тој начин, тоа е здраво и животната средина.Производ карактеристики antishake и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производ карактеристики анти-се тресат и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производот ужива одлична адхезија поради неговата силна анти-пропадна перформанси.Производот е уредно се намали, без вишок на остатоци.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.Производите не се лесно да се скрши.Производот може да биде поставен на рамна или криви површина, без повреда на автомобилот.Производот е отпорен на голема температура, поради неговата ефект на заштита од сонце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата