.

.

Свежо Набрана - Мека Единствена Кожа Moccasins - Бебе Девојка Момче Чевли - Мулти-Боја

Свежо Набрана - Мека Единствена Кожа Moccasins - Бебе Девојка Момче Чевли - Мулти-Боја

DEN 1416.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Велур единствена. [ОСТАНУВА НА НОГА] Свежо Набрана е познат по внимание на детали, квалитет, удобност и стил.Оваа full-жито кожа креветчето чевли е направена со лесен-за еластична отворање дека останува да се стави на бебето нога. [САД НАПРАВЕНИ] Највисок квалитет на кожа и велур се користи за да се направат овие мека единствена moccasins за само право прво бебе чевли.Професионални казанџии се создаде секој пар од рака со внимание на деталите. [СОВРШЕН БЕБЕ ПОДАРОК] Создадена од страна на мајка ми и миленик на познати личности, секоја мајка да биде и ќе биде возбуден за да примате еден пар на Свежо Набрана moccasins. [SIZE & ОДГОВАРА] Нашите чевли се кандидира на вистински да се големина, со простор да расте.Ако вашето дете е во меѓу големини, ние препорачуваме случува со помала големина. [КВАЛИТЕТ и ГАРАНЦИЈА] Јута-врз основа на Свежо Набрана е роден во 2009 година, кога нашиот основач зеде работите во свои раце по таа не можеше да се најде бебе чевли се да остане на нејзиниот син нозете.Нашата поддршка на корисниците и квалитетот на производот се ненадминати, и ние стоиме зад сите наши производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата