.

.

QAQA Унисекс Кадифен Флип Апостолки Влечки, Топло Возрасни Меки Faux Волна Флип Апостолки,Кожен Отвори Пети Влечки,се Лизга на Чевли за Жени/Мажи

QAQA Унисекс Кадифен Флип Апостолки Влечки, Топло Возрасни Меки Faux Волна Флип Апостолки,Кожен Отвори Пети

DEN 461.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина на : Мал : 3/4 велика БРИТАНИЈА ;Медиум : 5/6 велика БРИТАНИЈА ; Голем : 7/8 велика БРИТАНИЈА.Горниот материјал е Меки Faux волна, единствениот материјал : не се лизга ЕВА, мека и не deformable.Надворешниот Материјал : Faux волна.Единствена : ЕВА.Затворање : Лизга-На. -.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата