.

.

Jabroyee Безбол се Прикаже Случај, Акрилик 80mm Безбол Поле, Голф, Тенис Топката Транспарентен Случај, на Екранот Dustproof Сувенири Складирање Кутија Држачот за Тенис, Безбо?

Jabroyee Безбол се Прикаже Случај, Акрилик 80mm Безбол Поле, Голф, Тенис Топката Транспарентен Случај, на Екранот

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поле на примена : На безбол поле е широко погоден за дом, канцеларија, ученичкиот дом и така натаму, што може да се одржи бејзбол или други видови на топка, чиј дијаметар е помалку од 3.14 инчен како десктоп декорација.Акрилик материјал : бејзбол кутија е направен од висок квалитет на акрилик материјал, тешко, тешко, отпорни на абење и издржливи, ја водеа долго користење на животниот век.Компактен : безбол поле е само 3.14*3.14*3.14 инч(L*W*H), компактен и лесен, не заземаат многу простор на вашата маса.Транспарентен : бејзбол кутија со транспарентни боја е погодно да се прикажат внатрешниот ballâ€s изглед.Dustproof : За да се покрива бејзбол во сите насока, која е dustproof и scratchproof, обезбедување сигурна заштита за вашиот сувенири.По-продажбата на услугата : Нашата бејзбол кутија има 45-ден безусловна гаранција за враќање на парите.Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние и ветуваме да ви обезбеди со замена или целосно враќање на средствата.Спецификација : Тип : бејзбол box Quantity : 1cp Material : acrylic Color : transparent Size : 8*8*8cm/ 3.14*3.14*3.14 инч(L*W*H)Нето тежина : 130g/4.59 oz Package : 1* безбол поле.

Кон својствата

Type:
baseball box
Quantity:
1cp
Material:
acrylic
Color:
transparent
Size:
8*8*8cm/ 3.14*3.14*3.14inch(L*W*H)
Net weight:
130g/4.59oz
Package:
1* baseball box :
Најдобри предлози во категоријата