.

.

LIMUZI Виткање Стол Преносни Ултра-Висока Светлина-Назад Отворено Слободно време Столица со потпирачи за раце Мрзливи Стол Риболов Стол може да Оптоварување 240 Кг (Бо?

LIMUZI Виткање Стол Преносни Ултра-Висока Светлина-Назад Отворено Слободно време Столица со потпирачи за раце

DEN 945.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо-квалитетни материјали : користење на висока јачина алуминиум, поддршка род е суштествен дел од товарот стол, и нејзините материјални и дебелина директно влијае на товарот безбедноста на стол.Солза-отпорни ткаенини : Сите високо-одделение носат-отпорни, Оксфорд ткаенини се користи, со парична казна ткае, добра пропустливост на воздух, со голема сила, и висока затегнувачка сила.Тоа се користи за виткање стол ткаенини со товарот 120 KG без pressure.Net торба дизајн : задниот дел е дизајниран со хуманизирано мрежа за складирање торба, која може да се одржи лични предмети, кој е издржлив и лесен за употреба.Против пролизгување нога подлога : стол нога донесува проширува против пролизгување подлога дизајн, што има поголема сила област, ја зголемува стабилноста, анти-пропадна и бучава превенција, и има висока безбедност фактор.Лесно да се носат : Тоа може да биде укината и зачувани кога не е во употреба, заштеда агол простор, а тоа може да се преместуваат на секоја позиција е потребно, тоа е идеална дневна стол за кампување сајтови, тераси, courtyards и градини.Име на производ : Отворено Виткање Chair Practical материјал : алуминиум легура на челик цевки + двоен слој 600 D Оксфорд cloth Expanded големина : 72cm*55cm*103cm Storage големина : 24cm*24cm*132cm Weight : 4000 grams Weight : 240 kg Color : црвена, green Product употреба : канцеларија на паузата за ручек, плажа одмор, парк игри, пикник кампување, отворено риболов, возење велосипед патување.функција : столот е направен од високо-сила алуминиумски делови, кои имаат супер товарот капацитет и поголема стабилност.На потпирач е дизајниран според ергономски лак облик, која ги задоволува природни виси на грб, ги ублажува притисок и го намалува заморот.На hemming усвојува абразија-отпорни шиење технологија за да се обезбеди доволно издржливост и абење отпор.Пред поддршка прибор за шиење се исти со Оксфорд ткаенина, која е исклучително цврста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата