.

.

Батерија Cordless Авто Виткање Железо 320-390°F, Ротирачки Керамички Барел Коса Crimper за Длабоко Бранови со LCD Temp Екранот, Преносни Cordless Авто Виткање Стапче, на 30 години Брзо

Батерија Cordless Авто Виткање Железо 320-390°F, Ротирачки Керамички Барел Коса Crimper за Длабоко Бранови

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Интелигентни Температура & Тајмери Поставување】На LCD Екранот може да ви покаже температура, ветер, тајмер и нивото на батеријата.Можете слободно да се постави на време (6s, 8s, 10-ти, 12s) и температура (160℃/320℉, 180℃/356℉, 200℃/390℉) на curlers според различни губење на квалитетот и стилови, и тоа може да биде брз греење во 30 години. 【USB Полнење】Изградена-во 5000m Ah батерија, користете 5 V/2 A адаптер за полнење 3~4 часа и работни 40-60minutes.USB приклучок ви овозможува да го користите моќта банка за полнење на тоа кога е потребно.Со автоматско исклучување функција за 10 минути, тоа може да се заштеди енергија и да обезбеди примена безбедност. 【Керамички Слој & Анти-метежот】 Автоматско Виткање Железо површината е богата со нано сребро, керамички слој и турмалин да се печат влага отстрани статички електрицитет и промена frizz.Анти-метежот дизајн за да помогне да се избегнат било испреплетени коса проблеми, повеќе заштита за нега на коса, да ги задржи вашите косата поздрава, природни и сјајна кои траат во текот на целиот ден. 【Безбедност & Практичност】површината пијано боја процес има двојно-layer топлинска изолација дизајн , и керамички барел изграден во внатрешноста на виткање железо со безбедно изолационен материјал, кој може да се заштитат рацете од површината на топлина.Не се лизга се справи со масажа честички и радијатор се за безбедна употреба. 【Cordless & Преносни】Нов дизајн автоматско виткање железо е високо-технолошки фризура алатка за кои не се користат за користење на начинот за традиционално виткање песна.Безжична дизајн ви заштедува од грижиш за жица tangles и должина, мал и компактен дизајн е лесно да се носат, па можете да направите стил насекаде, ќе не заземаат премногу простор во торбата или куферот за патување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата