.

.

Перформанси Алатка W87126 2/3 Вилица Опрема Puller со 3-1/4-Инчен Стигнат до X 7-Инчен Шири

Перформанси Алатка W87126 2/3 Вилица Опрема Puller со 3-1/4-Инчен Стигнат до X 7-Инчен Шири

DEN 716.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тешки хром vanadium челична конструкција.Топлина третираат вилици.Парична казна тема центар болт за непречено функционирање.Галвански да се спротивстави на корозија.Големина : 2/3 Вилица, 3 1/4" достигне, 7" се шири.Големина : 2/3 Вилици 7" Се Шири 3-1/2" Се Постигне.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата