.

.

(5PCS) LTC1729CMS8-8.4 IC БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ LI-ION 8-MSOP 1729 LTC1729

(5PCS) LTC1729CMS8-8.4 IC БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ LI-ION 8-MSOP 1729 LTC1729

DEN 528.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дел NO. : LTC1729 CMS8-8.4. Пакет : 8-MSOP.Опис : IC БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ LI-ION 8-MSOP.Дел NO. : LTC1729 CMS8-8.4 Пакет : 8-MSOPDescription : IC БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ LI-ION 8-MSOPSupplier : SICSTOCKFunction : Полнење Management Battery Хемија : Литиум-Јонска (Li-Ion)Напон - Набавка : -Оперативни Температура : 0°C ~ 70°CMounting Тип : Површината Mount Supplier Уред Пакет : 8-MSOP.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата